integria
working...

apie bendrovę

Integria yra tarptautinė įmonė, užsiimanti plataus profilio greitos apyvartos prekėmis. Įmonės savininkai šiame versle - nuo 1994 metų. Integria buvo įkurta 2004 metais siekiant aprūpinti mūsų šalyje sparčiai besiplečiantį prekybos tinklų sektorių. Ypatingą dėmesį mes skiriame kūno priežiūros ir buitinės chemijos prekių kategorijoms, turime milžinišką patirtį Rytų Europos rinkose ir platų klientų-tiekėjų ratą.

produktai

Mes galime pasiūlyti platų gerai žinomų prekinių vardų pasirinkimą tiek iš mūsų sandėlio, tiek pagal užsakymą.

kūno priežiūra

maisto prekės

buitinė chemija

profesionali plaukų priežiūra

klientai

Mūsų bendrovė užima svarbią vietą Baltijos prekybos tinklų tiekimo ekosistemoje. Ją užsitikrinome naudodami naujus rinkodaros ir prekybos metodus, taikydami lanksčią kainodarą ir atsiskaitymo sąlygas. Glaudus asmeninis ryšys su klientu mums leidžia žaibiškai reaguoti į rinkos pokyčius ir maksimaliai išpildyti jo poreikius. Pagrindinis mūsų uždavinys – pateikti klientui aukščiausios paklausos prekę reikiamu momentu už konkurencingą kainą. Mūsų lankstus požiūris padeda aprėpti kelias prekių grupes bei suteikia galimybę teikti savo klientams paslaugas, kurių jiems reikia.

tiekėjai

Mes vertiname savo Tiekėjus labiau už pelną. Anonimiškumas ir jūsų pasitikėjimas mums yra svarbiausi uždaviniai, todėl galite jaustis saugiai bendradarbiaudami su Integria. Platus klientų ratas leidžia mums paskirstyti prekes išvengiant prekių rinkos, priklausančios tiekėjo įtakos zonai, ir užtikrinant tiekėjo anonimiškumą. Informacija apie produkto kilmę išlieka konfidenciali. Mes nekantriai laukiame Jūsų skambučio.

paslaugos

Mes teikiame kokybiškas paslaugas, esame lankstūs ir visada prisideriname prie jūsų poreikių. Prekes pristatome į jūsų pasirinktą vietą, pasirinktu laiku. Esant poreikiui galime atlikti prekių ženklinimą pageidaujama kalba. Per dieną profesionali komanda gali paženklinti iki 15 000 lipdukų.

kontaktai

Norėdami su mumis susisiekti siųskite elektroninį laišką arba skambinkite nurodytu numeriu.
Trakų g. 3, 01132 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2124017
Faks.: +370 5 2624124

Įmonės kodas: 300040802
PVM mokėtojo kodas: LT100001175316
UAB Integria 2015. Visos teisės saugomos